Idea

Podróżować z walizką pieniędzy jest zawsze łatwo. Idziemy do biura podróży, wykupujemy odpowiedni pakiet i niczym więcej się nie przejmujemy – wszystko załatwi organizator. Za takie usługi często trzeba jednak sporo zapłacić.

Na tym blogu chcę pokazać, że jest alternatywa – można podróżować tanio. Oczywiście wymaga to pewnych poświęceń. Czasami będziemy musieli spędzić noc na lotnisku, dojechać na lotnisko do innego miasta, zrezygnować z wykwintnego posiłku w restauracji kosztem fast foodu W ten sposób możemy spełniać swoje marzenia kosztem np. lekkiego niewyspania.

To zadziwiające jak wiele osób nie wie, że można latać lub znaleźć nocleg za bezcen. Często w niskich cenach szukają jakiegoś haczyka. Utworzyłem stronę, aby rozwiać wątpliwości i pokazać przykłady jak można tanio podróżować. Dział porad z pewnością przyda się dla osób które dopiero wkraczają w świat taniego podróżowania.

Lowcostowe podróżowanie jest możliwe i to nie prawda, że potrzeba walizki pieniędzy aby zobaczyć świat. Czy warto? Mam nadzieję, że wyrobicie swoją opinię czytając mojego bloga.

Staram się aby materiały, zdjęcia i opisy były jak najlepszej jakości. W moich wpisach zamieszczam ciekawostki na temat miejsc w którym przebywam, oraz ceny wejść do obiektów. Dzięki temu możecie łatwiej zaplanować budżet wycieczki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *